AYTORUS KOMETİK MEDİKAL LTD. ŞTİ.

Aytorus Kozmetik Medikal Ltd. Şti. Bir TÜRK kuruluşudur. Firmamız, ürünlerini, Sağlık Bakanlığı’nın, “yetkisi dahilinde” izinleri alınarak yürütmektedir. Bünyemizde alanında uzman bir çok ülkede başarı ödülleri almış akademisyen, doktor ve kimyagerlerimizle birlikte çalışmaktayız.

İlk kez şirketimizi TÜRKİYE’nin Antalya ilinde kurmuş olup buna takiben ürünlerimizi Avrupa ülkelerine ulaştırmak adına MONTENEGRO’da ikinci şirketimizi kurduk devamında KAZAKİSTAN’da üçüncü şirketimizin temellerini atarak KAZAKİSTAN, KIRGIZİSTAN, RUSYA, BELERUSYA ve ERMENİSTAN Ülkelerinde faaliyet ve satışlarımızı yürütmekteyiz.

 

Amacımız sade, doğal ve fıtrata uygun yaşamak, yaşarken etrafındaki canlılara, tabiata zarar vermekten kaçınmak, bize verilen bedene ve içinde yaşadığımız tabiata emanet bilinci ile sahip çıkmak, doğal yaşamı desteklemek ve doğal tedavilerin araştırılması ve geliştirilmesine yardımcı olmaktır. Bu nedenle ürünlerimizde kalite standartları en üst seviyede ve kimyasaldan uzak doğadan gelen etkenliği kanıtlanmış organik maddeler kullanmaktayız…

Sitemizde bulunan ürünlerimiz ilaç değildir tamamen doğaldır. Her bir ürünümüz defalarca test edilmiş konusunda uzman kişiler tarafından uygulamaları yapılmış ve kalitesi kanıtlamış ürünlerdir. İşe yaramayan hiç bir ürün AYTORUS Kozmetik Medikal Limited Şirketinde yer alamaz ve önerilmez.

 

Torus Nedir?
Her atom ve gezegendeki her şey, Torus olarak bilinen kendi enerji alanıyla çevrilidir. Bu kendi kendini sürdüren dengeli dinamik enerji akışı süreci, gezegendeki güçlü her şeyin temelidir; tek bir eksen ve iki girdaptan oluşur. Enerji eksenin merkezi boyunca bir girdaptan, diğer girdaba geçer, çevrenin etrafını sarar ve orijinal girdaptan geçerek yenilenir.

Bu şekil, doğanın en güçlü yaratımlarından bazılarında açıkça görülebilir: kasırga, girdap, kara delik, manyetik alanlar, gezegenlerin etrafındaki enerji alanları ve güneş vb. Aynı zamanda insanlar ve bitkiler gibi her canlı organizmanın çevresinde bulunur. Dünyanın Torusu gezegenin merkezinden geçerek atmosferimizi yaratır.

Uzun dalga merkeze doğru çöker ve kendini yeniden yaratır yada kısa bir dalga olarak da ortaya çıkar. Makro ve mikro arasında sonsuz bir interplay sonsuz büyük ve sonsuz küçük arasında bir uyum. Geri bildirim sistemi o kadar basit ve mükemmelleştirilmiş ki tüm yaratımları tanımlıyor. Herhangi bir dünyada veya herhangi bir zamanda

Ürünlerimizin her biri, doğal olarak meydana gelen bu mucizeyi kullanmaya dayanıyor. Bilimi bu doğal olarak oluşan güç kaynağına dayandırarak, hayal ettiğimiz her şeyi ve daha fazlasını, herhangi bir yıkım, kirlilik, kimyasal veya toprak kaybı olmadan başarabiliriz.